BİZİ TAKİP EDİN

DUYURULAR

TÜMÜ

2020-2021 BURS

2020-2021 burs başvurularımız 01 Eylül 2020 tarihinde başlayıp 20 Eylül 2020 tarihinde son bulacaktır. Adayların vakfımıza şahsen başvurarak müracaat forumlarını almaları gerekmektedir. Burs komisyonu kararı ile 2 yıllık öğrenim görecekler ve ara sınıfların başvuruları kabul edilmeyecektir. Akşehir merkez mahalle veya bağlı civar mahalle ve köylerinde ikamet eden öğrencilere burs desteği sağlanmaktadır.[...]

28-08-2020
TEŞEKKÜRLER AKSEV DOSTLARI
30-05-2020

TEŞEKKÜRLER AKSEV DOSTLARI

ZİYADE OLSUN
 Vakıflar, bu toprakların mayası, ruhu, kimyası; bin yıllık kardeşlik ocağımız…
Yardımlaşma ve dayanışmanın en ince, en zarif örnekleri Vakıf Medeniyetimizin ikliminde boy verdi. Bu incelikten kuşlar, çiçekler, ağaçlar da nasipsiz değil. Yaralı leylekleri tedavi etmek için vakıflar kuran medeniyetimiz; şifa arayanı, yoksulu, yolda kalanı, dara düşeni unutmamış. Hep iyilik için, iyilikte yarışmış.
Bu büyük kardeşlik geleneğinin kurumsal varislerinden birisi olan AKSEV;  bir taraftan burslar veriyor, gönül sofraları kuruyor, kurban bağışı kabul ediyor.
O’na yakın olmak, iyiliği yaymak ve yaşatmak için çalışıyoruz.
Akşehir Kültür Sağlık ve Eğitim Vakfı olarak tam 22 yıldır aralıksız her gün yardımlar yapıyoruz, yıl içinde binlerce insanımıza dokunuyoruz. Bize gelemeyenler olursa biz onlara gidiyor, her haneye yemek ve erzaklarını seve seve sizin adınıza teslim ediyoruz.
Zor günlerden geçtiğimiz şu günlerde vermiş olduğunuz anlamlı desteğinizi hiç unutmayacağız. Kurulan her sofraya, iftar sevinci yaşanan her evde edilen duaya hissedar olmanızı canı-ı gönülden diler saygı ve selamlarımızı sunarız.