BİZİ TAKİP EDİN

DUYURULAR

TÜMÜ

KURBAN

AKSEV bu Kurban Bayramında'da vekalet yolu ile Kurban bağışlarını kabül etmektedir.Küçükbaş ve Büyükbaş Kurban vekalet ücretlerimiz 17.000TL[...]

17-05-2024

BURS

2023-2024 burs başvurularımız 01 Eylül 2023 tarihinde başlayıp 20 Eylül 2023 tarihinde son bulacaktır. Adayların vakfımıza şahsen başvurarak müracaat forumlarını almaları gerekmektedir. Burs komisyonu kararı ile 2 yıllık öğrenim görecekler ve ara sınıfların başvuruları kabul edilmeyecektir. Akşehir merkez mahalle veya bağlı civar mahalle ve köylerinde ikamet eden öğrencilere burs desteği sağlanmaktadır.[...]

02-08-2021
ÜLKENİN GÜZEL GELECEĞİNİ HEP BİRLİKTE KURUYORUZ
12-12-2015

ÜLKENİN GÜZEL GELECEĞİNİ HEP BİRLİKTE KURUYORUZ

BİR ÖĞRENCİ DE SİZ OKUTUN

ÜLKENİN GÜZEL GELECEĞİNİ HEP BİRLİKTE KURMAK İÇİN
BİR ÖĞRENCİ DE SİZ OKUTUN

AKŞEHİR KÜLTÜR SAĞLIK ve EĞİTİM VAKFI bursları, başarılı ve maddi desteğe ihtiyacı olan üniversite öğrencilerine karşılıksız olarak verilmektedir.Bu güzel ve anlamlı destek için siz vakıf dostlarının desteğine ihtiyaç duymaktayız.
Geleceğimize yön verecek olan çocuklarımızın, çağın gereklerine göre eğitim alabilmelerini sağlamayı amaçladığımız burs desteği ile eğitim desteğine ihtiyaç duyan her üniversite öğrencisine “Asgari Öğrenim Geliri” sunmayı hedefliyoruz.
Bu şehirde yaşayanlar olarak bu tür dayanışma projeleri ile ister burs alan olsun ister burs veren olsun hemşerilerimiz arasındaki bağı güçlendirmeyi amaçlıyoruz. 
Hem burs vermek isteyenler, hem de burs ihtiyacı olan öğrenciler için güvenilir, şeffaf, onuru koruyan bir burs dağıtım sistemi için TÜM HEMŞERİLERİMİZİN DESTEĞİNİ BEKLİYORUZ.

-asdasd