BİZİ TAKİP EDİN

DUYURULAR

TÜMÜ

KURBAN

AKSEV bu Kurban Bayramında'da vekalet yolu ile Kurban bağışlarını kabül etmektedir.Küçükbaş ve Büyükbaş Kurban vekalet ücretlerimiz 17.000TL[...]

17-05-2024

BURS

2023-2024 burs başvurularımız 01 Eylül 2023 tarihinde başlayıp 20 Eylül 2023 tarihinde son bulacaktır. Adayların vakfımıza şahsen başvurarak müracaat forumlarını almaları gerekmektedir. Burs komisyonu kararı ile 2 yıllık öğrenim görecekler ve ara sınıfların başvuruları kabul edilmeyecektir. Akşehir merkez mahalle veya bağlı civar mahalle ve köylerinde ikamet eden öğrencilere burs desteği sağlanmaktadır.[...]

02-08-2021
BİR OLURUZ BİZ OLURUZ
23-04-2020

BİR OLURUZ BİZ OLURUZ

ONLAR GELEMEZ İSE BİZ GİDERİZ Yıllardır hayırsever ile ihtiyaç sahibi insanlar arasında köprü görevini üstlenen Aksev bu mübarek Ramazan Ayın da küçük bir değişiklik ile bu göreve ara vermeden devam ediyor. Yıllardır canla başla yapmış olduğumuz bu faaliyetimize hayırseverlerin vermiş olduğu anlamlı katkılardan almış olduğumuz güç ile bu sene dağıtım çadırı yerine 4 araç ile, her gün araçlarımızla sefertasları ile Akşehir merkez ve köy mahalleri dahil 3 çeşit sıcak yemek ve ekmeği ulaştıracağız. 365 gün Akşehir merkez ve köy mahalleri dahil ihtiyaç sahibi 750 kişinin evine sıcak yemek ulaştıran vakıf Ramazan ayında bu sene yaşanan Covid-19 virüsü sebebiyle eskiden mahallelere kurulan dağıtım çadırları yerine araç filosuna Ramazan Ayı boyunca geçici olarak 2 araç daha ekleyerek ilk etapta yaklaşık 1750 kişiye ulaştıracağız.

ONLAR GELEMEZ İSE BİZ GİDERİZ 
Yıllardır hayırsever ile ihtiyaç sahibi insanlar arasında köprü görevini üstlenen Aksev bu mübarek Ramazan Ayın da küçük bir değişiklik ile bu göreve ara vermeden devam ediyor.  
Yıllardır canla başla yapmış olduğumuz bu faaliyetimize hayırseverlerin vermiş olduğu anlamlı katkılardan almış olduğumuz güç ile bu sene dağıtım çadırı yerine 4 araç ile,  her gün araçlarımızla sefertasları ile Akşehir merkez  ve köy mahalleri dahil 3 çeşit sıcak yemek ve ekmeği ulaştıracağız.
365 gün Akşehir merkez ve köy mahalleri dahil ihtiyaç sahibi 750 kişinin evine sıcak yemek ulaştıran vakıf  Ramazan ayında bu sene yaşanan Covid-19 virüsü sebebiyle eskiden mahallelere kurulan dağıtım çadırları yerine araç filosuna Ramazan Ayı boyunca geçici olarak 2 araç daha ekleyerek ilk etapta yaklaşık 1750 kişiye ulaştıracağız.
 

-asdasd